Apie mus

Esame įmonė, kurios idėja pagrįsta interneto erdvėse įžvelgiamomis informacinio turinio ir duomenų formomis, bei jas užtikrinančių sistemų sprendimais.

Turime patirties įgyvendinant šaunias idėjas ir sėkmingus projektus, siekiant savo klientų įvertinimo ir pasitenkinimo. Esame užtikrinti, kad didžiausia vertė ir efektyvumas pasiekiamas, kuomet kiekvienas darbas yra kruopščiai atliekamas savo srities profesionalų, mylinčių savo veiklą. Kviečiame patikėti savo užduotis mums - pasirūpinsime smulkmenomis, kad galėtumėte susikoncentruoti į tikruosius savo iššūkius.

Mūsų paslaugos

Kuriame efektyvius interneto sprendimus ir įvairių formų duomenų apdorojimo įrankius. Konsultuojame IT sistemų funkcionalumo bei dizaino klausimais. Atliekame interneto puslapių kodo auditą, vykdome jo optimizacijos projektus.

Lanksčiai prisitaikome prie individualių poreikių. Savo paslaugoms teikiame kokybės garantijas ir užtikriname pogarantinį aptarnavimą.

Profesionalus turinio kūrimas

Kuriame informatyvų, kokybišką ir efektyvų įvairių šiuolaikiškų formų skaitmeninį turinį. Diegiame jo valdymo sprendimus, teikiame kompleksines reprezentacinės medijos paslaugas.

Programuojame interneto aplikacijas, elektroninės komercijos įrankius, mobiliąsias programėles, integracines duomenų bazių sistemas ir minimaliuosius koncepcinius produktus (MVP) start-up bendruomenėms.

Ruošiame išsamius aprašymus ir aukštos rezoliucijos fotografijas įvairiai produkcijai, siūlome komunikacinius verslo ir pardavimų pranešimus bei kitos paskirties tekstus kryptingai marketingo publikacijai internete.

Talpiname aplikacijas debesyse, siūlome techninės priežiūros ir palaikymo paslaugas, apmokymus pradedantiesiems ir reguliarius atnaujinimus pagal individualius poreikius.

Susisiekite su mumis – padėsime greitai surasti tinkamiausią sprendimą.

Turinys ir marketingo kalba

Atkreipiame ypatingą dėmesį į lietuvių kalbos rašybos, skyrybos ir stiliaus normas. Tiek trumpus produktų aprašymus tiek išsamias verslo informacijos publikacijas ruošiame orientuodamiesi į tikslinę turinio auditoriją.

Tinkamai struktūrizuota ir sklandžia kalba parašyta informacija yra išskirtinis verslo privalumas, kuriantis pridėtinę vertę jūsų prekės ženklui ir yra svarbi marketingo komplekso dalis.

Siūlome lanksčius ir efektyvius turinio kūrimo ir valdymo sprendimus smulkiam ir vidutiniam preciziškų poreikių verslui. Konsultuojame ir suteikiame visas reikalingas skaitmeninės informacijos ir turinio paslaugas viename pakete.