GRAŽIAUSIA TURINIO FORMA MOBILIUOSIUOSE EKRANUOSE

Internetas tampa vis labiau mobilus tapo visiškai mobilus ir šis procesas atveria naujų galimybių dirbant su skaitmenine informacija bei turiniu.

Sparčios telekomunikacijos technologijos su didelės skaičiuojamosios galios procesoriais mažuose korpusuose leidžia įmantriai manipuliuoti šioje ervėje perduodama informacija, renkant, kuriant ir pateikiant ją anksčiau neįmanomomis formomis ir greičiu.

SKAITMENINIO TURINIO APLIKACIJOS IŠMANIESIEMS

Kuriame mobiliąsias programėles įvairiems išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Siūlome iOS, Android bei hibridinines aplikacijas, tenkinančius jūsų mobiliojo turinio ir informacijos srautų valdymo poreikius. Diegiame kompleksinius sprendimus su debesų talpyklomis (duomenims saugoti ir valdyti), integruojame su jau egzistuojančiais komponentais (sklandžiam darbui pagal naujas funkcijas) bei konsultuojame dėl sprendimo architektūros. Kuriame įrankius verslo procesams palengvinti, komunikacijos tikslams pasiekti ar tiesiog šaunioms idėjoms įgyvendinti.

Vykdome projektus pagal iš anksto pateiktų poreikių specifikacijas arba realizuojame reikalingus komponentus versijų iteracijomis su galimybe plėsti funkcionalumą pamažu. Suteikiame garantijas dėl įrenginių suderinamumo bei atnaujiname programinės įrangos dalis pagal kalendorinius platformų atnaujinimus, saugumo incidentų raportus bei individualiai pasirašytas sutartis.

Rengiame techninės dokumentacijos bylas bei įmanomai daugiau testuojame.