Profesionalus turinio kūrimas

Turinio svarba internete

Informacija yra esminė interneto idėja, todėl išskirtinis jūsų interneto puslapio turinys ir teisinga jo forma yra svarbiausia sėkmingos jūsų verslo komunikacijos priemonė. Kokybiškas ir geriausiomis pateikimo praktikomis paremtas tekstinės informacijos turinys yra būtinas atributas kokybiškai jūsų prekės ženklo reprezentacijai. Išsamus ir lenvai skaitomas aprašymas leidžia vartotojams nesunkiai susipažinti su jūsų teikiamomis paslaugomis ir padeda kurti solidaus bei patikimo partnerio statusą. Esame įmonė, kuri sutelkia dėmesį į tikslines savo klientų sritis, kad bendradarbiaudami galėtume išgryninti esminę jų industrijos informaciją. Pagal visą surinktą medžiagą parengiame išsamų komunikacinio turinio modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų strateginius tikslus ir leidžia pasiekti tikslines auditorijas išsamia ir suprantama žinute.

Interneto svetainės turinio ruošimas

Verslo informacijos turinio ruošimas yra sukoncentruotas darbas siekiant parengti unikalų paieškos sistemoms pasiekiamą informacijos šaltinį, kuris aiškiai pabrėžtų jūsų produkto ar paslaugos privalumus. Patrauklus ir išsamus jūsų svetainės turinys turi vienintelį tikslą: paversti jūsų svetainės lankytojus jūsų klientais. UAB “Skaitmeninis turinys” gali pasiūlyti pagalbą paruošiant jūsų svetainės turinį, blogą, produktų aprašymus keliomis kalbomis ir įvairią susijusią media medžiagą. Siūlome galimybę susisteminti jūsų jau turimą informaciją, esant reikalui papildyti, optimizuoti ją paieškos sistemoms ir saugiai patalpinti patogiam jūsų klientų naudojimui. Galime pasiūlyti ilgalaikę priežiūros programą bei apmokyti jus dirbti su turinio valdymo sistema savarankiškai.

Lietuvių kalbos normos

Kuriame taisyklingą ir sklandų turinį, atitinkantį lietuvių kalbos taisykles bei bendrines normas. Atkreipiame didelį dėmesį į stilistikos ir sistemines rekomendacijas.

Turinio paslaugų paketai verslui

Siūlome jums prieinamą sprendimą greitai susikurti visas naujam verslui reikalingas informacinių technologijų paslaugas, kad galėtumėte susikaupti ties dižiausiais savo iššūkiais. Turime patirties ne tik kuriant interneto svetaines, bet ir užpildant jas aktualiu jūsų verslo informacijos ar produkcijos aprašymų turiniu. Taip pat siūlome ir įmonės įvazdinės medžiagos – logotipų, blankų, sąskaitų dizaino kūrimo ir priežiūros paslaugas. Visada akcentuojame vieno skaitmeninės jūsų verslo informacijos sprendimo naudą, kurią suteikia visų jums reikalingų turinio ir susijusių IT paslaugų bei technologijų paketas. Atskiros pasiūlymo dalys gali būti papildytos arba pakeistos.